Winn4 Group şirketleri olarak 2018 yılından bu yana büyük bir inançla çalışıyoruz. Yusuf Adıyaman’ın 21 yılına aşkın iş tecrübeleriyle sektörü geliştirip hızla büyümeye devam ederken öncü ve güvenilir bir marka olmayı hedeflemiştir.

Yusuf Adıyaman’ın kurduğu Winn4 Group şirketinin ana faaliyet alanı gayrimenkul , yazılım ve iş geliştirme olarak başlayıp bu alanda daha iyi ilerleyebilmek adına Winn4 Market , Winn4 Project, Winn4 Ogss ve Winn4 İnşaat olarak devam etmiştir. 2022 yılında başka başarılara imza atmak için oto sektöründeki eksiklikleri görüp, gidermek amacıyla Winn4 Auto kurulmuştur.

Şirketleri kurarken ki en büyük amacımız Türkiye’ye istihdam sağlamak .Hedeflediğimiz bu yolda ilerlerken müşterilerimize ve çalışanlarımıza yaptığımız yatırım, duyduğumuz saygı ve hizmet karşısında aldığımız memnuniyetlerden güç alarak yolumuza ve başarılarımıza devam etmekteyiz. Winn4’un en önemli mottosu çalışanlarımız kendini ne kadar mutlu hissederse o kadar iyi işler gerçekleştirip daima gelişmeye ve geliştirmeye devam ederiz. Winn4 Group olarak her an değişen bu dijital çağın zorluklarının üstesinden gelebilecek doğru insanlara yatırım yaparak daha iyi inovasyon ve daha gelişmiş ar-ge çalışmaları yapmak amaçlarımızın arasındadır.

Vizyonumuz

Uzman güvenilir ve yaratıcı ekiplerimiz ile sizler için en iyisini sunmayı, başarılı projeler gerçekleştirmeyi, yerel ve uluslararası pazarlarda söz sahibi olmayı, ülke ekonomisine katkı sağlamağı ve genç neslimizin çalışmaktan gurur duyacağı bir grup olmak.

Otomotiv

Gayrimenkul

İnşaat

Yazılım